PlayS-ZoNe

Filmy Ke Stažení Zdarma Hry Ke Stažení Zdarma A Mnohe Dalši na Webu

Hip-Hop

hh obleceni modni styl

Tak,v 60.letech bylo hippies,v 70.letech disco,v 80.letech Madonna a dalších mnoho stylů.

V 80.letech vznikl styl HIPHOP,který byl považovaný za nový a prostě cool,ale trvalo téměř 20let než móda přijala tento nový styl.Rapová kultura znamená hiphopovou hudbu,hiphop oblečení,hiphopovou mentalitu a způsob jak žít.Zanedlouho si módní průmysl všiml jaký by byl příjem,kdyby začali produkovat a prodávat hiphop oblečení.Velké i malé módní společnosti začali vzhlížet k hiphopové komunitě pro inspiraci.

Jako ve všech doménách tak i tady byli malí nezávislí producenti,módní návrháři,kteří milovali hiphopovou kulturu a hiphop oblečení.Tento styl se stával populárnější a populárnější,pak si mohli založit svoje vlastní podniky nebo navrhovat oblečení pro ostatní firmy.Tito malí módní návrháři byli většinou mladí lidé z ulice,kteří měli nejvíc nápadů .

CO MÁ OBCHOD S HIPHOPEM,JE TO JEN ŽÁNR HUDBY?

Mnoho lidí nevidí Hiphop jako kulturu. Mnozí to vidí jednoduše jen jako žánr hudby jako Rock n Roll, nebo Jazz. Hlavní rozdíl je ten,že Hiphop je skutečná kultura, která nezahrnuje prvky této hudby,ale také vlastní filozofii, duchovnost a jazyk.RAP je jeden z prvků hiphopu,který se snadno prodává a vydělává se na něm, ale Hiphop je mnohem víc než jeden výraz.

HIPHOP JE JEN MÓDA NEBO NAKONEC TREND??

Názor, že Hiphop je pouze móda nebo trend je také mýtus,kultura se rozvíjela přinejmenším 35 let (jako všechny kultury tohle dělají),stávala se více a více význačnou,ale až dnes než někdy dříve. Styly oblečení se měnily jako hudba,ale základní principy pořád platí.

-Nedávná studia ukazují, že tato generace mladých lidí utrácí více peněz na nakupování než nějaká jiná populace před nimi.Mluvíme teď o miliardách dolarů ročně na botách,oblečení a hudbě. Různá studia ukazují, to že většina dospívajících sleduje 4 až 5 hodin rapových hudebních videíí za den. Rap,prvek Hiphopu je výraz nejvíce využívaný na propagování výrobků a vytváření závislosti na společnostech pro mladé zůstat v pohodě.

-Dnes,hiphop a rap je nejrychleji rostoucí hudební žánr v USA. Rapová hudba se stala zákolníkem HIPHOP kultury. Celková HIPHOPOVÁ kultura byla ustavená touto formou hudebního umění. Jazyk (slang ulice), oblékat se (volné kalhoty, drahé tenisky).

?PROČ BY MĚLI UČITELÉ POCHOPIT HIPHOP?

Pedagogové by měli pochopit Hiphop, protože to je jazyk a kultura mladých.Dá jim to možnost vyjadřovat jejich rozdíly a oslavovat jejich podoby. Přes fakt tahle média získají více kontroly nad životy těchto mladých lidí než my bychom rádi mysleli, může nahradit sílu opravdových vztahů, ve sčítání, lidech, kteří znají historii této kultury, opravdové filozofii a znalosti vědět, že Hiphop může být používán pro víc než prostě pro pobavení. Elementy jsou průkopníci v Hiphopu jako pedagogický nástroj k dosáhnutí akademických úrovní a dosahování konkrétních výsledků v uvolněném mládí.Jaký by to bylo mít tento nástroj ve vaší škole???

?CO JE HIPHOP?

HIPHOP není pouze zvuk nebo trend oděvu; je to kultura, která se vynořila ze srdcí a myslí mladých lidí žijících ve městě New Yorku v pozdních šedesátých letech a brzkých 70.letech.

HIPHOP se narodil v mládí, které bylo odsunuté od programů vlády, a označené bezvýznamné od mediálních konglomerátů.Bylo to v prostředí souženém s drogami, násilí a smrti a naděje,která se tam náhle objevila.Tato naděje osvětlila New Yorku a aktivovat místní mládí,pochopit hnutí, reprezentovat principy míru, lásky, jednoty a pozitivní výraz.

Dále vznikl nový zvuk, který se vyvíjel od deejays,

pak názor,který byl vyjadřovaný rapem,nové prvky tance breaking nebo b-boying,graffitové umění. Tato kultura ovlivňuje mladé po celém světě ještě dnes.

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.